Gruodžio 19-20 d. ,,Kiškučių“ gr. vaikučiai susitiko su močiutėmis. Susipažino su Ievutės močiute - Regina, Simono močiute - Dana. Močiutės pasekė ir paskaitė pasaką ,,Katinėlis ir gaidelis“. Vaikai atidžiai klausėsi, šiltai bendravo su močiutėmis, pakvietė kartu pažaisti žaidimą „Sėdi žvirblis ant krantelio“. Vaišinosi močiutės atneštomis vaišėmis, atsidėkodami dovanojo savo mažytėmis rankelėmis sukurtas eglutes. Praleistas laikas kartu dovanojo, daug nuostabių įsimintinų akimirkų.

Rodyti daugiau >>>

Gruodžio 20 d. darželio salėje „Žvirbliukų“ grupės vaikai kartu su V. Giržado progimnazijos mokiniais ir mokytoja Jūrate Šeškevičiene susitiko pavakaroti. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys, paliko neišdildomą įspūdžių kupiną vakarą.

 

Rodyti daugiau >>>

Prasidėjus adventui, gruodžio 5 d.  lopšelio – darželio dirbantieji priėmė garbingus svečius: Kaišiadorių parapijos kleboną mons. Rimvydą Jurkevičių, kuris palaimino mūsų darželį ir Kaišiadorių vyskupijos generalvikarą mons. Algirdą Jurevičių, kuris papasakojo apie palaimintąjį Teofilių Matulionį ir  pristatė savo knygą  „Susipažinkime – esu Teofilius“.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Nuo š.m. spalio 1 d. mūsų darželio 5-6 m. vaikai, turintys kalbos sutrikimų, dalyvauja respublikiniame projekte „Žaidimai moko“. Projekto koordinatorė ir vykdytoja mūsų lopšelyje – darželyje -  logopedė metodininkė Birutė Tadarauskienė.

 

Rodyti daugiau >>>


Gruodžio 12 d. ,,Girinukų" grupės ugdytinė Ieva Brazinskaitė dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo TV konkurse ,,Dainų dainelė" rajoniniame etape ir tapo laureate. Sausio 26 d. Jonavoje dalyvaus regioniniame etape.

Nenumaldoma laiko tėkmė veja mus į priekį – vėl priartėjome prie didžiųjų metų švenčių. Advento laikotarpis pilnas laukimo, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą. Ta proga, jau trečius metus, rimties ir susikaupimo laikotarpį pradedame popiete su socialiniais partneriais ,,Atsibudęs tyloje Advento, Tu atgimk Jo nuostabioj giesmėj”  (J. Marcinkevičius).

Rodyti daugiau >>>

Tolerancijos diena – tai dar viena diena, kada su vaikučiais kalbame apie gerumą, užuojautą,  norą padėti, paguosti. Visą savaitę darželio vaikučiai kartu su grupių auklėtojomis diskutavo apie tai, kas yra tolerancija, ko, jų manymu, trūksta žmonių santykiuose, kokius netoleruotinus poelgius pastebi kasdieninėje aplinkoje: darželyje, namuose, gatvėje, kieme.

Rodyti daugiau >>>

Lapkričio 6 diena mūsų darželyje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų rajoninis etapas.

 

Rodyti daugiau >>>

Ruduo – tai metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis, o tėveliai įnirtingai suka galvas, ką originalaus būtų galima pagaminti savo vaikų rudenėlio šventei.

 

Rodyti daugiau >>>

Rugsėjo 15 d. mūsų darželio vaikai prisijungė prie vykusios akcijos ,,Visa Lietuva šoka 2017“.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Rugsėjo 1-ios šventė Kaišiadorių lopšelyje-darželyje „Spindulys“. Paprastai, gražiai ir linksmai.​

 

Rodyti daugiau >>>

INFORMACIJA BŪSIMIEMS IR ESAMIEMS LOPŠELIO-DARŽELIO UGDYTINIAMS

Dėl naujai priimtų vaikų lankymo, ugdymo sutarčių pasirašymo ir visos būtinos informacijos prašome kreiptis nuo 2017 m. rugpjūčio 16 d.

Dokumentai, kuriuos reikia atsinešti ateinant į lopšelį-darželį:

  1. Vaiko gimimo liudijimo kopiją (pirmą apsilankymo dieną);
  2. Vaiko sveikatos pažymėjimą forma Nr. 027-1/a;
  3. Dėl kitų būtinų dokumentų informuosime individualiai.

Informacija dėl pažymų

Priėmimo laikas:

Pirmadienį – penktadienį  9.00–15.00 val.
Pietūs 12.00-12.30 val.

Telefonai pasiteiravimui: 8 346 20 234; 8 616 28491

Apie galimybę susipažinti ir pabendrauti su lopšelio-darželio darbuotojais informuosime vėliau.

Laukiame atvykstant!

Priešmokyklinė ,,Girinukų“ grupė, tęsdama savo projektą ,,Kartu su šeima“, balandžio 28 d. apsilankė Justinos mamytės odontologijos kabinete. Naudojant dantų muliažą, gydytoja pamokė mus, kaip taisyklingai valyti dantis, kaip reikia rūpintis burnos higiena. Supažindino su savo darbo prietaisais bei instrumentais, kai kuriuos net leido  išbandyti.

Rodyti daugiau >>>

Gegužės 18 d. ir mūsų darželio vaikai ir pedagogės padovanojo mamytėms, tėveliams, seneliams, tetoms, dėdėms N. Lapinskienės muzikinę pasaką ,,Vasaros spalvų karalystėje“. Gražu ir gera buvo žiūrėti į pasipuošusius vaikučius ir auklėtojas Kaišiadorių kultūros scenoje.

Rodyti daugiau >>>

Nors  pavasario saulė  šykšti savo šypsnių, bet   šiltą ir jaukią popietę „Drugelių“ grupės ugdytiniams padovanojo susitikimas su Paparčių šeimos namų  vaikais. Po pietų miegelio mūsiškiai nesitraukė  nuo  langų - laukė atvykstant savo bendraamžių. Pasirodė jie su pavasariniais sveikinimais, su kvepiančiu obuolių pyragu.

Rodyti daugiau >>>

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama pati gražiausia pavasario šventė -  Šv. Velykos.

,,Spindulio‘‘ darželio pedagogai, ugdytiniai ir tėveliai šventei ruošėsi iš anksto. Dalyvavo parodoje ,,Mano margutis – pats gražiausias“ . Maloniai nustebino parodos dalyvių sumanumas, išradingumas. Saulėtą balandžio 18 d. rytą linksmi, gerai nusiteikę vaikai susirinko lauke švęsti Velykų.

Rodyti daugiau >>>

Saulėtą kovo 28-osios rytą į Kaišiadorių lopšelį darželį „Spindulys“ rinkosi mažieji sportininkai iš Elektrėnų, Rumšiškių, Žiežmarių ugdymo įstaigų. Čia vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“. Olimpiada prasidėjo iškilmingu komandų žygiavimu ir prisistatymu. Visi šventės dalyviai - jaunieji sportininkai, svečiai, žiūrovai, pajuto olimpinių žaidynių laukimo dvasią, olimpinių vertybių reikšmę, didybę ir prasmę.

Rodyti daugiau >>>

Šių metų kovo 24 dieną Lazdijų raj. Veisiejų kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – Lietuvių  liaudies  kūrybos  atlikėjų – regioninis konkursas „TRAMTATULIS  2017“. 
Konkurso tikslas - skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakotojus).

Rodyti daugiau >>>

Minint Žemės dieną, priešmokyklinės „Girinukų“ grupės vaikus aplankė Kaišiadorių r. agentūros vyresnioji specialistė Gražina Štuopienė. Svečias vaikams parodė filmuką aplinkosaugine tematika, o po filmuko aiškiai ir suprantamai, naudojant vaizdines priemones paaiškino kam ir kodėl reikia saugoti gamtą.

Rodyti daugiau >>>

Kovo mėnesio antroji savaitė Kaišiadorių lopšelio-darželio ,,Spindulys“ vaikams ir pedagogėms buvo įtempta. Kovo 9 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Girinukų“  grupės ugdytiniai su pedagoge Aldona Kaminskiene ir meninio ugdymo mokytoja Jurgita Jašauskiene dalyvavo rajono švietimo įstaigų, vykdančių priešmokyklinio ugdymo programas, konkurse „Mano gimtinė Lietuva" ir pelnė I vietą.

Rodyti daugiau >>>

Išlydėjome žiemą! Stebėjome Lašininio ir Kanapinio kovą, šėliojome ir žaidėme.

 

Rodyti daugiau >>>

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Šią Lietuvai svarbią datą paminėjome ir mes.

 

Rodyti daugiau >>>

Niūrios, tamsios dienos. Saulutė gaili šilumos ir šviesos.

Kad mums būtų šviesiau ir jaukiau, su uždegta žvakele darželio seklytėlėje pasitiko Katrynos močiutė Dalia. Ji papasakojo, kad Kalėdų šventė būtų linksma, jos reikia laukti. Šis laikotarpis vadinasi Adventu. Šiuo metu sekamos pasakos, žaidžiami ramesni žaidimai, menamos mįslės. Dalia vaikams pasekė pasaką apie kvailutį.

Rodyti daugiau >>>

​Tamsiais, ilgais žiemos vakarais, dalinamės  Šviesa ir Šiluma. Ji sklinda iš pačių pasigamintų žibintų, iš senelių sekamų pasakų, ji sklinda nuo mūsų dainų, vakarojimų, sklinda nuo atvirukų, kuriuos  sukūrė vaikai kartu su mamytėmis ir močiutėmis, iš  pasigamintų kūčiukų. Ir labiausiai sklinda nuo  laimingų žmonių.

 

Rodyti daugiau >>>

Didžiosiose miestų aikštėse jau įžiebtos eglės. Prasidėjęs ramus advento laikotarpis pažymi didžiųjų švenčių laukimą, kuris neaplenkė ir mūsų lopšelio-darželio. Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“  ,,Žuvyčių“  ir „Ančiukų“ grupių ugdytiniai su nekantrumu laukė išvykos į Rumšiškių liaudies buities muziejaus miestelį. Ypatingu džiaugsmu švytėjo vaikų akys, nes jie žinojo, kad dalyvaus edukaciniame užsiėmime „Šventinių meduolių kepimas ir puošyba“, juk figūriniai meduoliai puošiami būtent kalėdiniu laikotarpiu.

Rodyti daugiau >>>

Lapkričio 23 dieną minint Kaišiadorių savivaldos dieną, lapkričio 21-25 dienomis Savivaldybėje vyko atvirų durų savaitė. Atvirų durų savaitės metu mes, priešmokyklinės ,,Girinukų” grupės vaikai,  lapkričio 24-ąją apsilankėme Kaišiadorių Savivaldybėje, susipažinome su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi, pabuvojome jo kabinete.

Rodyti daugiau >>>

Mūsų darželis nuo balandžio mėnesio dalyvauja respublikiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projekte ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ PER LIETUVĄ. Vaikai kartu su auklėtojomis tėveliais ir seneliais  sėjo, laistė, augino moliūgus.

Rodyti daugiau >>>

Girinukų grupės ugdytiniai lankėsi Kaišiadorių rajono policijos komisariate, kuriame susitiko su policijos bičiuliu Amsiumi.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Besikeičiantys metų laikai suteikia mums galimybę įsijausti į mus supančią aplinką, į mus supantį tikrą pasaulį, suvokiamą visais pojūčiais. Apie vaikų buvimą lauke žino visi. Gamta pati puikiausia žaidimų aikštelė. Tai vieta, kur galime atrasti vaikų vidinę ramybę ir pajusti nuostabą. Būdami lauke, galime lavinti vaikų kūrybiškumą, ugdyti vaikų kalbinius, matematinius gebėjimus ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Rodyti daugiau >>>

Priešmokyklinė „Girinukų“ grupė  vykdo projektą „Kartu su šeima“, kuriuo siekia išmokti partnerystės su šeimomis ir suteikti šeimos nariams įvairių galimybių dalyvauti vaikų ugdyme.

 

Rodyti daugiau >>>

Akcija „Visa Lietuva šoka“ įrodė, kad ir mūsų mažieji „Spinduliukai“ moka šokti!

Penktadienio vakarą per Lietuvą nuūžė akcija „Visa Lietuva šoka“. Akcijoje puikūs šokėjai buvo ir mūsų mažieji „Girinukai“, „Ančiukai“ ir „Žuvytės“.

Rodyti daugiau >>>

Rugsėjo 14d. Kaišiadorių l/d „Spindulys“ vaikų tyrinėjimų  kambaryje šurmuliavo ugdytinių balsai. Nekantraudami visi laukėme Lietuvos edukologijos universiteto profesoriaus, etnologo ir gamtos mokslų daktaro Liberto Klimkos.

Rodyti daugiau >>>

Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos Kaišiadorių lopšelyje-darželyje „Spindulys“.

 

Rodyti daugiau >>>

Kaišiadorių lopšelis-darželis „Spindulys“
Maironio g. 45, Kai6iadorys
Tel. (8 346) 20 235; 20 234
El. p. darzelis.spindulys@kaisiadorys.lt
Įmonės kodas: 190502719