ATRANKA IKIMOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGO (AUKLĖTOJO) PAREIGOMS UŽIMTI

Kaišiadorių lopšelis-darželis „Spindulys“ skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo (auklėtojo) pareigoms užimti.

Darbo krūvis: 1 etatas (7. 12 val. per dieną, 36 val. per savaitę).

Darbo užmokestis priklauso nuo turimo išsilavinimo, pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 . rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentai į ikimokyklinio ugdymo pedagogo (auklėtojo) pareigybę privalo pateikti šiuos dokumentus:

  1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma);
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;
  4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. Gyvenimo aprašymą.

Pirmenybė teikiama baigusiems ikimokyklinio ugdymo pedagogikos studijų programą.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Prašymai dalyvauti atrankoje ir reikalingų dokumentų kopijos pateikiami iki 2018 m. rugpjūčio 20 d. darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 15. 00 val. (pietūs: 12.00 – 12.30 val.).

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną, jie sutikrinami ir grąžinami pretendentui.

Dokumentai pateikiami adresu:

Maironio g. 45, Kaišiadorys, LT-56156, Kaišiadorių lopšelis-darželis „Spindulys“, el. p. darzelis.spindulys@kaisiadorys.lt arba registruotu  laišku.

Atrankos būdas:

Pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Telefonai pasiteirauti: 8 346 20234, 8 346 20235.

Direktorė  Natalija Raudeliūnienė

Kasmet birželio pirmąją švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Juk vaikai - mūsų ateitis ir viltis. Vaikystė tai nepakartojamas, pats gražiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis. Ši diena tai puiki proga mums, suaugusiems susimąstyti, kas padaryta ir ką dar reikėtų nuveikti, kad mūsų vaikų gyvenimas taptų įdomesnis, turiningesnis, kupinas teigiamų įspūdžių ir apsuptas artimųjų meilės.

Rodyti daugiau >>>

Jau tapo tradicija kiekvienais metais švęsti šeimos dieną darželyje. Gegužės  25-osios popietę darželio kieme šurmulys. Džiugu, kad gamta padovanojo tokią gražią ir saulėtą popietę.

Skamba nuotaikinga muzika. Papuoštos grupių aikštelės, kalnelis.

Rodyti daugiau >>>

Gegužės 10 dieną pradėjome labai aktyviai ir sportiškai. Visi susirinkom nešami kamuoliais darželio kieme. Grojant linksmai muzikai sportavome, žaidėme, šokome. Buvo tiesiog puikus ketvirtadienio rytmetys.

 

Rodyti daugiau >>>

Balandžio 20 d. mūsų darželio ,,Voveriukų“ grupės ir ,,Girinukų“ grupės ugdytinės dalyvavo respublikiniame lopšelių-darželių ugdytinių ir bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių III-iąjame dainų festivalyje-konkurse ,,Gamos pėdutės“. Diena buvo sėkminga, mergaitės pasirodė puikiai. ,,Voveriukų“ grupės mergaičių kvintetas (Tėja Rauluševičiūtė, Gustė Markevičiūtė, Smiltė Matačiūnaitė, Vesta Zagurskytė, Lukrecija Joneliūnaitė) ansamblių kategorijoje pelnė I –ą vietą, o ,,Girinukų“ grupės ugdytinė Ieva Brazinskaitė respublikiniame lopšelių-darželių ugdytinių ir bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių III-ojo dainų festivalio-konkurso ,,Gamos pėdutės“ solistų kategorijoje pelniusi III – ąją vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės.

 

Rodyti daugiau >>>

Kad neprailgtų laikas laukiant pavasario, nutarėme dalyvauti konkurse ,,Žalioji palangė Lietuvos 100-mečiui“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Konkurso tikslas – ugdyti jautrumą gamtos grožiui, bei norą ir gebėjimus pažinti aplinką, kurti idėjas, įtraukti ikimokyklinukus į praktinę veiklą.

Rodyti daugiau >>>

Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais, ateina pati gražiausia pavasario šventė – Velykos. Kiekvienas nekantriai laukiame šiltų saulės spindulių, pirmų žibučių, medžių pumpurų, paukščių čiulbėjimo. Norime pajausti gaivų vėjelį, laukiame ir tikime Velykų bobutės stebuklais.

Rodyti daugiau >>>

Velykėlių  sulaukė kaimynai: „Girinukų” ir „Drugelių” grupių vaikučiai. Visi suėję būrin dalinomės įspūdžiais, kaip namuose šventė Velykas.

 

Rodyti daugiau >>>

Mūsų darželio trenerės Ginos Erlickienės suburta sportininkų komanda dalyvavo respublikinio ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018" II-ojo etapo festivalyje, kuris vyko Rumšiškių lopšelyje-darželyje.

Rodyti daugiau >>>

2018m. kovo 19–23 dienomis Kaišiadorių miesto lopšelis-darželis „Spindulys“ prisidėjo prie „Vaikų linijos“ pradėtos akcijos „Savaitė be patyčių“, kuri tapo tradicine. Jau kelerius metus  iš eilės skatinome mažylius, ir suaugusiuosius užkirsti kelią patyčioms ir kartu siekti, kad visuomenėje būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo. Visą savaitę darželyje buvo gvildenamos draugystės, bendravimo temos, atliekamos užduotys.

Rodyti daugiau >>>

Gandrų sugrįžimas pavasarį yra linksma, nuotaikinga šventė vaikams. Kovo 26 dieną vaikučiai sveikinosi su parskridusiais gandrais. Ugdytiniai šoko, dainavo, pamėgdžiojo gandrą. Gražų šokį visiems padovanojo varlytė su savo varliukais.

Rodyti daugiau >>>

Priešmokyklinės ,,Girinukų” grupės ugdytiniai su pedagogėmis atsiliepė į kvietimą kurti šimtmečio žaliąją palangę. Kad išsiaiškintume būtinas sąlygas augalams augti ir vystytis, pamatytume įvairius augalų augimo tarpsnius: dygimą, žydėjimą ir kt. - Austėjos M. mamytė pakvietė mus į savo darbą - ,,Žiežmarių gėlyną”.

Rodyti daugiau >>>

Šie metai yra labai iškili ir graži šventė visai Lietuvai - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.  Įprasmindamas šventę darbais, labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (įkurtas dainininko, prodiuserio  ir aktoriaus A. Mamontovo,  fondo mecenatas  R. Karbauskis)  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga šalies vaikų darželiams įteikė ypatingą dovaną - šiuolaikiškus stilizuotus tautinius kostiumus.

Rodyti daugiau >>>

GERBIAMI TĖVELIAI,

Tiek Jūs, tiek mūsų ugdymo institucija svajojame apie pokyčius, kad Jūsų vaikai ir mūsų ugdytiniai maitintųsi sveikai, gautų  reguliarų, subalansuotą, saikingą  maistą. Manau, kad dauguma Tėvelių esate girdėję apie iniciatyvą „Sveikatai palankus“.

Kaip teigia pati Sveikatai palankaus maisto technologė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, mitybos specialistė ir VšĮ „Sveikatai palankus“ direktorė Raminta Bogušienė, - „Sveikatai palankus“ tiesiog daro revoliuciją, ne per kovą ir vertinimą, tie ar anie blogi ar geri, o per DARBĄ! “Sveikatai palankus” trijų metų įdirbis plika akimi matomas, revoliucija vyksta ne tik kuriant praktines ir edukacines priemones, inicijuojant  teisės aktų pakeitimus, šviečiant visuomenę keliaujant per visą Lietuvą… Tik kompleksinės priemonės ir bendradarbiavimas veda į pokytį!“.  <...> „Iniciatyva „Sveikatai palankus“ kuria praktines priemones valgiaraščių keitimui, inicijuoja teisės aktų pakeitimas, vykdo šviečiamąją veiklą. Rašomi straipsniai, vaikų mitybos raštingumui didinti sukurta edukacinė knygelė „Brokoliukas“,  o šiandien pristatomos naujos mokymo priemonės tiek vaikams, tiek suaugusiesiems – sveikatai palankaus maisto pasirinkimo piramidė ir 6 valgymų lėkštės. Tai puiki pagalba Lietuvos mokykloms, darželiams, tėveliams“.

Mums, Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“ bendruomenei labai rūpi, ką valgo mūsų ugdytiniai, todėl nusprendėme jungtis prie iniciatyvos „Sveikatai palankus“ ir nuo šių metų balandžio 1 dienos darželio meniu bus keičiamas pagal VšĮ Sveikatai palankus“ rekomendacijas.

Grupių tėvų komitetų nariai buvome pora kartų susitikę, aptarėme maitinimo klausimus ir visi bendrai nusprendėme išbandyti šią naujovę. Tad, kaip ir minėjau, vaikų maitinimą nuo balandžio 1 d. vykdysime vadovaujantis išleista knyga: „Sveikatai palankus technologinių kortelių ir valgiaraščių rinkinys”.

Tėvelius, besidominčius savo vaikučių mityba, prašau pasidairyti po internetinę svetainę http://sveikataipalankus.lt.   Iškilus klausimams, kreiptis į lopšelio-darželio direktorę ir nepamiršti, kad vaiko įpročiai (taip pat ir maitinimui) pirmiausiai formuojasi šeimoje. Suaugusiųjų mitybos įpročius perima vaikai, būkite jiems sektinu pavyzdžiu.

Pagarbiai,
Direktorė Natalija Raudeliūnienė

„Kiškučių“grupėje vykdomas projektas ,,Tvarkingas aš ir mano drabužėliai“ Projekto tikslas – formuoti tvarkingumo, savarankiškumo įgūdžius rengiantis. Grupėje nuolat vyksta pokalbiai apie tvarkingumą: vaikai mokosi savarankiškai nusirengti, išverčiant rūbelius į gerąją pusę ir pasidėti ant kėdutės, apsirengti, padedant vieni kitiems.

Rodyti daugiau >>>

Vasario mėnesį organizavome respublikinę karpinių parodą ,,Karpiniuose mano Lietuva‘‘ skirtą Lietuvos 100 – čiui paminėti.

Galimybe atsiskleisti kaip kūrybiškai asmenybei su didžiuliu noru ir entuziazmu pasinaudojo dauguma Lietuvos lopšelių darželių ugdytinių, pedagogų, tėvelių ir senelių, kiti bendruomenės nariai. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams.

Rodyti daugiau >>>

Jau daugelį metų Kaišiadorių lopšelio – darželio „Spindulys“ vaikučiams diegiamos mūsų tautos etnokultūrinės vertybės. Todėl ir švenčiame tradicines etnines šventes, kurios padeda prisiminti ir pasidžiaugti tuo, ką šiuolaikinis žmogus kartais „pameta“ laiko tėkmėje.

Rodyti daugiau >>>

Ugdytiniams apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paaiškinom paprastai. Tai 100-asis Lietuvos gimtadienis. Per įvairias veiklas siekėme skiepyti meilę, pagarbą savo gimtinei, šaliai, savo gimtajam miestui, artimiesiems... O pasveikinti Lietuvą galime gerais darbais, gražiais poelgiais. ,,Kiškučių“ grupės ugdytiniai, kartu su auklėtojomis, surengė meninių darbelių parodėlę ,,Gimtinės spalvos“.

Rodyti daugiau >>>

Viso pasaulio lietuviai su pasididžiavimu švenčia savo šalies nepriklausomybės atkūrimo 100-ąsias metines. Meilė Lietuvai prasideda nuo mamos lopšinės, tvirto tėčio delno, namų slenksčio. Lietuvos gimtadieniui, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų, ruošėsi ir mūsų darželio bendruomenė: puošė aplinką, rengė piešinių ir darbelių parodas, gamino tautinę atributiką.

Rodyti daugiau >>>

Gruodžio 19-20 d. ,,Kiškučių“ gr. vaikučiai susitiko su močiutėmis. Susipažino su Ievutės močiute - Regina, Simono močiute - Dana. Močiutės pasekė ir paskaitė pasaką ,,Katinėlis ir gaidelis“. Vaikai atidžiai klausėsi, šiltai bendravo su močiutėmis, pakvietė kartu pažaisti žaidimą „Sėdi žvirblis ant krantelio“. Vaišinosi močiutės atneštomis vaišėmis, atsidėkodami dovanojo savo mažytėmis rankelėmis sukurtas eglutes. Praleistas laikas kartu dovanojo, daug nuostabių įsimintinų akimirkų.

Rodyti daugiau >>>

Gruodžio 20 d. darželio salėje „Žvirbliukų“ grupės vaikai kartu su V. Giržado progimnazijos mokiniais ir mokytoja Jūrate Šeškevičiene susitiko pavakaroti. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys, paliko neišdildomą įspūdžių kupiną vakarą.

 

Rodyti daugiau >>>

Prasidėjus adventui, gruodžio 5 d.  lopšelio – darželio dirbantieji priėmė garbingus svečius: Kaišiadorių parapijos kleboną mons. Rimvydą Jurkevičių, kuris palaimino mūsų darželį ir Kaišiadorių vyskupijos generalvikarą mons. Algirdą Jurevičių, kuris papasakojo apie palaimintąjį Teofilių Matulionį ir  pristatė savo knygą  „Susipažinkime – esu Teofilius“.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Nuo š.m. spalio 1 d. mūsų darželio 5-6 m. vaikai, turintys kalbos sutrikimų, dalyvauja respublikiniame projekte „Žaidimai moko“. Projekto koordinatorė ir vykdytoja mūsų lopšelyje – darželyje -  logopedė metodininkė Birutė Tadarauskienė.

 

Rodyti daugiau >>>


Gruodžio 12 d. ,,Girinukų" grupės ugdytinė Ieva Brazinskaitė dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo TV konkurse ,,Dainų dainelė" rajoniniame etape ir tapo laureate. Sausio 26 d. Jonavoje dalyvaus regioniniame etape.

Nenumaldoma laiko tėkmė veja mus į priekį – vėl priartėjome prie didžiųjų metų švenčių. Advento laikotarpis pilnas laukimo, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą. Ta proga, jau trečius metus, rimties ir susikaupimo laikotarpį pradedame popiete su socialiniais partneriais ,,Atsibudęs tyloje Advento, Tu atgimk Jo nuostabioj giesmėj”  (J. Marcinkevičius).

Rodyti daugiau >>>

Tolerancijos diena – tai dar viena diena, kada su vaikučiais kalbame apie gerumą, užuojautą,  norą padėti, paguosti. Visą savaitę darželio vaikučiai kartu su grupių auklėtojomis diskutavo apie tai, kas yra tolerancija, ko, jų manymu, trūksta žmonių santykiuose, kokius netoleruotinus poelgius pastebi kasdieninėje aplinkoje: darželyje, namuose, gatvėje, kieme.

Rodyti daugiau >>>

Lapkričio 6 diena mūsų darželyje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų rajoninis etapas.

 

Rodyti daugiau >>>

Ruduo – tai metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis, o tėveliai įnirtingai suka galvas, ką originalaus būtų galima pagaminti savo vaikų rudenėlio šventei.

 

Rodyti daugiau >>>

Rugsėjo 15 d. mūsų darželio vaikai prisijungė prie vykusios akcijos ,,Visa Lietuva šoka 2017“.

 

 

Rodyti daugiau >>>

Rugsėjo 1-ios šventė Kaišiadorių lopšelyje-darželyje „Spindulys“. Paprastai, gražiai ir linksmai.​

 

Rodyti daugiau >>>

Kaišiadorių lopšelis-darželis „Spindulys“
Maironio g. 45, Kai6iadorys
Tel. (8 346) 20 235; 20 234
El. p. darzelis.spindulys@kaisiadorys.lt
Įmonės kodas: 190502719