Motinos diena paminėta vaikų lopšelyje – darželyje „Spindulys“

Motina yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir motina užaugina savo vaikus. Todėl ir Motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Taip pat yra sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Motinos diena – nuostabi šeimos šventė. Geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai. Todėl mūsų darželio „Drugelių“ grupės pedagogės G. Žičiuvienė, R. Gerčienė ir R. Skučienė, kartu su grupės vaikučiais ir meninio ugdymo mokytoja J. Jašauskiene pakvietė visos grupės mamytes į MAMYČIŲ šventę. Šventiškoje salėje nuoširdžiai skambėjo mažųjų dainelės, jausmingi eilėraštukai ir nuotaikingi muzikiniai žaidimai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI. Į muzikinį ratelį buvo pakviestos ir vaikučių Mamytės.

Po pasirodymo vaikučiai pasiėmė savo darbščiomis rankelėmis darytas atvirutes ir padovanojo jas savo Mamytėms. Ši akimirka buvo išties jaudinanti – vaikai apsikabino savo mamytes ir pabučiavo. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko. Šitaip vaikučiai atsidėkojo Mamytėms už rūpestį, meilę ir bemieges naktis.

Šventės pabaigoje mamytės padėkojo „Drugelių“ grupės auklėtojoms už jų kantrybę ir gerumą, už pagalbą vaikučiams ruošiantis šiai gražiai šventei.

Išsiskirstėme puikios, pakilios nuotaikos, supratę, kad brangesnio žmogaus už Mamą, būdami dideli ar maži, mes niekada neturėsime.

Žydronė Paškevičienė „Drugelių“ grupės ugdytinės Skaistės mama