Judėjimo savaitė

Ei, nebūk apsnūdęs, eikš, pajudink kojas.

Niekada neliūdi, tie, kurie sportuoja.

Išsigandęs sprunka liūdnas snaudulys,

kai kas nors sušunka: nagi, viens, du, trys.

Strakt pastrakt kojytės, pliaukšt papliaukšt delnai,

žaisti ir mankštintis reikia būtinai!

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos olimpinė akademija rugsėjo 21-27 d. organizavo projektą „Judėjimo savaitė“, kuriuo siekė išjudinti visos Lietuvos vaikus bei jų ugdymo įstaigų bendruomenes.  Mūsų  darželio „Sporto ir sveikatingumo“ darbo grupė rugsėjo 23 d. pakvietė visus vaikus, auklėtojas, auklėtojų padėjėjas ir kitus darželio darbuotojus į bendrą mankštą darželio kieme. Visi džiugiai nusiteikę atlikome nesudėtingus mankštos pratimus. Pedagogės Janina, Danutė, Jūratė visus paragino aktyviai mankštintis ne tik šią savaitę, bet ir kiekvieną dieną ateityje.

Rugsėjo 30 d. Kaišiadorių r. mokykloje-darželyje „Rugelis“ vyko sporto šventė „Judėkime linksmai“, skirta Europos sporto savaitės akcijai „Judri mokykla“. Joje dalyvavo keturios komandos – Kaišiadorių l/d „Spindulys“, Ukmergės l/d „Eglutė“, Kaišiadorių r. Gudienos m-d „Rugelis“ ir Kaišiadorių r. Stasiūnų m-d „Nykštukas“. Mūsų darželį atstovavo „Girinukų“ gr. vaikai: Jomantas, Laurynas, Tautvydas, Tija, Kristijonas. Komandai vadovavo auklėtojos Janina ir Jūratė. Rungtis buvo smagu. Nors ir pailsome, tačiau džiaugėmės išbandę jėgas su kitais vaikais. Buvome pripažinti Draugiškiausia komanda.