Mamos diena

Pavasaris ir mama, viskas taip gražu,
Širdelė mano plaka su Tavimi kartu...

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tą dieną išreiškiame pagarbą, meilę ir padėką savo Mamoms. Kaip pavasaris džiugina mus, taip ir mes turime pradžiuginti savo kilniaširdes, pasiaukojančias, mus mylinčias Mamas, nes jų triūsas, rūpestis, meilė lydi mus visą gyvenimą. Motina yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir motina užaugina savo vaikus... Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Taip pat yra sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Motinos diena – nuostabi  šventė. Tą dieną visi skubame net iš atokiausių kampelių aplankyti savo mamas, kad galėtume pabūti su jomis kartu. O geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai. Todėl mūsų grupės pedagogės ir vaikučiai pakvietė grupės mamytes į MAMYČIŲ šventę. Šioje šventinės popietėje nuoširdžiai skambėjo dainelės, žaidimai, ir eilėraštukai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI. Po pasirodymo vaikučiai paėmė savo darytas žibuokles ir nubėgo padovanoti jas savo mamytėms. Ši akimirka buvo išties jaudinanti. Ne viena mama buvo sujaudinta kai vaikelis apsikabino ją ir pabučiavo. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko.

Auklėtoja Lina Jakštienė