Rudenėli, mes pasitinkame tave

Rugsėjis sugrąžina visus – didelius ir mažus iš vasaros.

Rugsėjis – pradžia rudens – dar žydinčio ryškiomis spalvomis, turtingo kvapniais vaisiais ir daržovėmis, stebuklingais voratinkliais pasidabinusio...

Rugsėjis sukvietė į savo vaikystės šalį „Spindulio“ darželio vaikučius, tėvelius, darbuotojus.

Kiemelyje nuo pat ankstyvo ryto šurmulys: kolegės Rasa, Nijolė, Daiva puošė kalnelį, aikšteles, spalvotais lapais padabino darželio „medelį“. Dėka meninio ugdymo mokytojos Jurgitos visą dieną lauke skambėjo muzika, kviečianti pramogauti.

Grupes aplankė, su švente vaikučius ir auklėtojas pasveikino įstaigos vadovės – direktorė ir pavaduotoja.

Mažuosius pasiekė žinia: po darželį vaikštinėja zuikiai, gyvenantys mūsų „Girelės“ miške. Zuikučiai aplankė visas grupes. Kiškienė dar leido savo sūneliui pažaisti su vaikais, o rytoj jau į mokyklėlę. Kiek džiaugsmo buvo mažiesiems, kai zuikutis iš kuprinės ištraukė dovanų! Tai buvo dideli, oranžiniai apelsinai! Zuikienė paaiškino kodėl juos reikia valgyti.

Skambėjusi muzika, besiplaikstantys balionai, vėjo malūnėliai vaikučius, tėvelius, darželio bendruomenę,ir aišku svečius zuikius,kvietė į kiemą džiaugtis švente.

Kvepianti vasara visiems paliko gražiausius prisiminimus. Sutikome  spalvingą rudenį ir gražią šventę Rugsėjo 1-ąją.

Tad dar kartą – SVEIKI SUGRĮŽĘ !!!