Kartu su šeima

Priešmokyklinė ,,Girinukų“ grupė, tęsdama savo projektą ,,Kartu su šeima“, balandžio 28 d. apsilankė Justinos mamytės odontologijos kabinete. Naudojant dantų muliažą, gydytoja pamokė mus, kaip taisyklingai valyti dantis, kaip reikia rūpintis burnos higiena. Supažindino su savo darbo prietaisais bei instrumentais, kai kuriuos net leido  išbandyti.

Gegužės 9 d. mielai savo ūkį sutiko parodyti  Raimondos tėvelis. |Jis  leido ne tik pamatyti, bet  ir paglostyti  savo švelniavilnius  ėriukus, bėgikes antis ir  grakščiąsias žąsytes. Kol klausėmės pasakojimo, ėriukai siekė mus snukučiais, leidosi glostomi, maitinami duona .

Augustės ir Raimondos mamytės mus  pakvietė į žirgyną, kuriame jos su savo dukromis jodinėja ant žirgų Klajūno ir Mamuto ir mielai mums pristatė trumpą programą.

Žirgyno šeimininkė Marta papasakojo apie kiekvieną žirgą, jų charakterius, kaip reikia juos prižiūrėti, kaip su jais susidraugauti, o vėliau pakvietė visus pajodinėti. Kiekvienas galėjome  pajodinėti ant  žirgo, kurio vardas Mamutas, ir pajausti žirgo stiprybę, skleidžiamą energiją, patirti nuostabias emocijas.

Pamatyti, pajausti, pajodinėti, paglostyti, pažiūrėti. Visiems mums buvo nerealu!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė A. Kaminskienė