Mano gimtinė Lietuva

Kovo mėnesio antroji savaitė Kaišiadorių lopšelio-darželio ,,Spindulys“ vaikams ir pedagogėms buvo įtempta. Kovo 9 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Girinukų“  grupės ugdytiniai su pedagoge Aldona Kaminskiene ir meninio ugdymo mokytoja  Jurgita Jašauskiene dalyvavo rajono švietimo įstaigų, vykdančių priešmokyklinio ugdymo programas, konkurse „Mano gimtinė Lietuva" ir pelnė I vietą.

Šią, kovo 9 d., renginiai nesibaigė. Po pietų darželio ,,Ančiukų“ grupės ugdytinė Ieva Brazinskaitė (auklėtoja Rasa Čėsnienė ir Laima Bušeikatė), ,,Žuvyčių“ grupės ugdytinė Kotryna Laisvė Gurskaitė (auklėtoja Lina Jakštienė), ,,Drugelių“ grupės ugdytinė Kotryna Kulbickaitė (meninio ugdymo mokytoja Jurgita Jašauskienė) ir ,,Girinukų“ grupės ugdytinė Justina Šriupšaitė (meninio ugdymo mokytoja Jurgita Jašauskienė) išsiruošė į 2017 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninį turą. Konkurse mergaitės sekė pasakas, dainavo daineles. Ir..... Kotryna Laisvė Gurskaitė, Kotryna Kulbickaitė kovo 24 d. pelnė galimybę dalyvauti regioninio turo atrankoje Lazdijų raj. Veisėjuose.

Kovo 11 d. priešmokyklinės ,,Girinukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Kaišiadorių rajono vokalinių ansamblių festivalyje ,,Lietuva, kai aš tave tariu“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

Informaciją parengė Jurgita Jašauskienė