Didžiosiose miestų aikštėse jau įžiebtos eglės. Prasidėjęs ramus advento laikotarpis pažymi didžiųjų švenčių laukimą, kuris neaplenkė ir mūsų lopšelio-darželio. Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“  ,,Žuvyčių“  ir „Ančiukų“ grupių ugdytiniai su nekantrumu laukė išvykos į Rumšiškių liaudies buities muziejaus miestelį. Ypatingu džiaugsmu švytėjo vaikų akys, nes jie žinojo, kad dalyvaus edukaciniame užsiėmime „Šventinių meduolių kepimas ir puošyba“, juk figūriniai meduoliai puošiami būtent kalėdiniu laikotarpiu.

Tai kūrybingas ir daug džiaugsmo teikiantis užsiėmimas. Vaikų rankelės kočiojo tešlą, iš kurios gimė nuostabių raštų ir ornamentų  meduoliukai - širdelės, arkliukai, eglutės, paukšteliai ir kt. figūros. Dailiai išpuoštais ir išmargintais skanėstais vaikai negalėjo atsidžiaugti. Jų akyse išvydome nesumeluotą  džiaugsmą. Tikimės, kad vaikų įgytos etnokultūrinės žinios bei patirtis palaipsniui subrandins artimą, nuoširdų santykį su savo krašto tradicijomis. O skanių sausainėlių  niekada nebus per daug...

Auklėtojos
Lina Jakštienė, Laima Bušeikaitė, Rasa Čėsnienė