Sporto žaidynės

Saulėtą kovo 28-osios rytą į Kaišiadorių lopšelį darželį „Spindulys“ rinkosi mažieji sportininkai iš Elektrėnų, Rumšiškių, Žiežmarių ugdymo įstaigų. Čia vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“. Olimpiada prasidėjo iškilmingu komandų žygiavimu ir prisistatymu. Visi šventės dalyviai - jaunieji sportininkai, svečiai, žiūrovai, pajuto olimpinių žaidynių laukimo dvasią, olimpinių vertybių reikšmę, didybę ir prasmę.  Susirinkusios komandos varžėsi penkiose linksmose sportinėse estafetėse. Sportininkams teko lįsti spalvingu lankų tuneliu, taikliai mėtyti kamuoliuką bei įveikti kitas nemažiau sudėtingas kliūtis. Žinoma, buvo ir sportinio azarto, noro, ryžto būti greičiausiems ir vikriausiems. „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“ baigėsi smagiai, draugiškai. Apdovanoti buvo visi mažieji sportininkai ir jų vadovai diplomais, medaliais, padėkos raštais, saldžiomis dovanomis, o nugalėtojams įteikta taurė ir kelialapis į II turą. Sveikinam nugalėtojus Elektrėnų darželio-mokyklos „Žiogelis“ komandą.

Nuoširdžiai dėkojame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2017“ rėmėjams Lietuvos tautiniam, olimpiniam komitetui, UAB „Palink“ ir Žiežmarių gimnazijai, jos mokytojams Ginai Erlickienei, Almirui Kavaliauskui už pagalbą organizuojant šias žaidynes.

Manome, kad visų komandų dalyvavimas šiame sportiniame renginyje sustiprino visų motyvaciją būti fiziškai stipriais, aktyviais, galimybę pažinti geriau save ir draugą.

Auklėtoja Lina Jakštienė