Džiaugiamės ypatinga dovana

Šie metai yra labai iškili ir graži šventė visai Lietuvai - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.  Įprasmindamas šventę darbais, labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (įkurtas dainininko, prodiuserio  ir aktoriaus A. Mamontovo,  fondo mecenatas  R. Karbauskis)  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga šalies vaikų darželiams įteikė ypatingą dovaną - šiuolaikiškus stilizuotus tautinius kostiumus.

Dizainerio J.Statkevičiaus sukurtais kostiumais pasipuošė ir mūsų Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“  priešmokyklinės ugdymo grupės  „Girinukai“ ugdytiniai.  Kaip teigė pats dizaineris, -  „Su didžiausiu malonumu kūriau vaikams, kurie tik pradeda kūrybingą pažintį su valstybe, jos istorija, tradicijomis ir pilietiškumu. Labai džiaugiuosi ištisus metus, praleidęs su mintimi, kad valstybės atkūrimo šimtmetį pradėsime spalvingai, susipažindami su kiekvieno Lietuvos etnografinio regiono spalvomis ir tradicijomis. Tai buvo labai sudėtinga ir įdomi užduotis, padarytas didelis istorinis darbas, neturintis analogo. Dirbome kruopščiai ir dėmesingai“.

Ir išties nenuvylė. Labai apsidžiaugėme, kaip kovo 5-osios popietę Seimo narė Laimutė Matkevičienė ir jos padėjėjos, Kaišiadorių rajono švietimo skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė bei kiti pagalbininkai, nešini tautiniais kostiumais, aplankė mūsų įstaigą. Džiaugiamės šia gražia idėja, džiaugiamės didele parama darželiui. Juk puoselėti tautiškumą yra labai svarbu, juolab, kad mes esame  pasirinkę etninę kryptį, turime ir pačių siūtus tautinius ir piemenėlių rūbus, tačiau nieko nebūna per daug...

Direktorė
Natalija Raudeliūnienė