Balandžio 20 d. mūsų darželio ,,Voveriukų“ grupės ir ,,Girinukų“ grupės ugdytinės dalyvavo respublikiniame lopšelių-darželių ugdytinių ir bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių III-iąjame dainų festivalyje-konkurse ,,Gamos pėdutės“. Diena buvo sėkminga, mergaitės pasirodė puikiai. ,,Voveriukų“ grupės mergaičių kvintetas (Tėja Rauluševičiūtė, Gustė Markevičiūtė, Smiltė Matačiūnaitė, Vesta Zagurskytė, Lukrecija Joneliūnaitė) ansamblių kategorijoje pelnė I –ą vietą, o ,,Girinukų“ grupės ugdytinė Ieva Brazinskaitė respublikiniame lopšelių-darželių ugdytinių ir bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių III-ojo dainų festivalio-konkurso ,,Gamos pėdutės“ solistų kategorijoje pelniusi III – ąją vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Informaciją  parengė meninio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Jašauskienė

Iš tiesų džiaugiamės ir didžiuojamės. Džiaugiamės mūsų nuostabiais vaikais, džiaugiamės mūsų nenuilstama, visada ieškančia naujovių ir iššūkių meninio ugdymo mokytoja Jurgita, paruošusia mergaites konkursui. Ir didžiuojamės! Didžiuojamės mūsų ugdytinių pasiekimais, didžiuojamės mūsų nuostabia meninio ugdymo mokytoja!

Labai nuoširdų AČIŪ už palaikymą, už savanorystę, už pagalbą kelionėje šaunioms mamoms Laurai Rauluševičienei ir Gabrielei Matačiūnienei.

Direktorė Natalija Raudeliūnienė