Nupirk man spalvotų pieštukų –
Aš piešiu spalvotus namus,
Spalvotą sesutę, spalvotą broliuką,
Mamytę, tėvelį, močiutę, senelį
Ir viską, kas man brangu...

Jau tapo tradicija kiekvienais metais švęsti šeimos dieną darželyje. Gegužės  25-osios popietę darželio kieme šurmulys. Džiugu, kad gamta padovanojo tokią gražią ir saulėtą popietę.

Skamba nuotaikinga muzika. Papuoštos grupių aikštelės, kalnelis. Renkasi šeimos – viskas išduoda, kad ši diena neeilinė. Tai šeimos šventė ,,Pasitinkant vasarą“.  Klega linksmi vaikai, gerai nusiteikę tėveliai, sesės, broliai, močiutės ir seneliai.

Šeima – pati svarbiausia. Tai vieta, kur mes esame laimingi, mylimi ir išklausyti. Tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio mes visi ir kiekvienas jaučiame šilumą, meilę ir supratimą. Svarbu, kad šeimos ir darželio santykiai būtų paremti abipusiu supratimu, pagalba, gebėjimu susitelkti, būti kaip viena didelė šeima.

Šventės vedančioji (aukl. Daiva Keturkienė) pasveikino šeimas su švente, palinkėjo puoselėti šeimą meile, švelnumu, pagarba, atsakomybe. Pavaduotoja ugdymui ( Sigita Lapkauskienė ), pasidalino laimingos šeimos ,,receptu“. O štai ir vasaros Fėja (aukl. Rita Total) mostelėjo burtų  lazdele ir skelbė šventės atidarymą.  Ugdytiniai deklamavo eiles apie vaikystę, šeimą, tėtį. Kartu su tėveliais, sesėmis, broliais, močiutėmis ir seneliais šoko šokius: ,,Graži mūsų šeimynėlė“, ,,Marceliukė“. Vasaros Fėja pakvietė šeimas susirinkti prie kalnelio skraidinti aitvarus. Nuostabus buvo reginys. Sugalvoję vasaros svajonę, šeimos paleido balionus į dangų, piešė piešinį tema ,,Šeima tarp gėlių“.

Šeimos šventę vainikavo muilo burbulų pūtimas, vaišės grupių aikštelėse. Šventė suteikė daug teigiamų emocijų. Šventės dalyviai džiaugėsi smagiomis akimirkomis kartu.

Auklėtoja Roma Gerčienė