Eina kiškis takeliu
Su pintiniu krepšeliu,
O krepšelyje margučiai,
Duos kiškelis jų vaikučiams.
Kad Velykų šventės dieną
Būtų linksma ir smagu
Su kiškučio margučiu.

Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais, ateina pati gražiausia pavasario šventė – Velykos. Kiekvienas nekantriai laukiame šiltų saulės spindulių, pirmų žibučių, medžių pumpurų, paukščių čiulbėjimo. Norime pajausti gaivų vėjelį, laukiame ir tikime Velykų bobutės stebuklais.

Jau tapo tradicija darželyje švęsti Mažųjų Velykėles - Atvelykio šventę. Tai šventė, puoselėjanti gražias lietuviškas tradicijas ir bendrumo dvasia sujungianti šeimas.

Balandžio 3-iosios popietę, ugdytiniai su tėveliais susirinko darželio kieme švęsti šventės. Nors ir lynojo lietutis, visi buvo linksmai nusiteikę. O štai ir šventės personažai: Velykų bobutė, kiškis, viščiukas ir kiaušinis. Velykų bobutė pasveikino visus su pavasariu, su šventėmis, o kiškelis su viščiuku ir kiaušiniu linksmino vaikus: organizavo žaidimus, estafetes.

Ant didžiojo margučio muliažo, vaikai klijavo savo rankelėmis išmargintus ,,margučius.“ Buvo puikiai praleistas laikas, bei nuostabiai išpuoštas didysis margutis, kuris virto žydinčiu, klestinčiu, ką tik atbudusios gamtos simboliu. Didysis margutis skirtas Lietuvos 100 - mečiui.

O Velykų bobutė, kiekvienos grupės vaikams, padovanojo po didžiulį spalvotą balioną. O jame – siurprizas vaikams.

Auklėtoja Roma Gerčienė