Tvarkingas aš ir mano drabužėliai

„Kiškučių“grupėje vykdomas projektas ,,Tvarkingas aš ir mano drabužėliai“ Projekto tikslas – formuoti tvarkingumo, savarankiškumo įgūdžius rengiantis. Grupėje nuolat vyksta pokalbiai apie tvarkingumą: vaikai mokosi savarankiškai nusirengti, išverčiant rūbelius į gerąją pusę ir pasidėti ant kėdutės, apsirengti, padedant vieni kitiems.

Surengti konkursai: ,,Tvarkingiausia kėdutė“, ,,Tvarkingiausia spintelė“. Tėveliams parengta atmintinė ,,Ką vaikas privalo turėti spintelėje“. Tėvai aktyviai prisideda prie projekto vykdymo. Visi padarė šukines. Surengėme parodėlę ,,Mano šukų namelis“. Džiugu, kad tėveliai supranta, jog jų vaikai turi dėvėti jiems patogius ir pagal sezoniškumą tinkamus drabužėlius. Vaikai jau gana gražiai ir tvarkingai pasideda drabužėlius ant kėdučių, tvarkingai juos deda į spinteles.

Tikimės, kad mūsų įdėtos pastangos ir vaikų noras gražiai atrodyti taps jų kasdienybe, o tėveliai tęs šį darbą su vaiku namuose. Tai taps vaikui įpročiu susitvarkyti savo rūbelius, gražiai atrodyti kiekvieną dieną.

,,Kiškučių“gr.auklėtojos Daiva ir Roma