„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“    (A.Baltrūnas).

Kasmet birželio pirmąją švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Juk vaikai - mūsų ateitis ir viltis. Vaikystė tai nepakartojamas, pats gražiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis. Ši diena tai puiki proga mums, suaugusiems susimąstyti, kas padaryta ir ką dar reikėtų nuveikti, kad mūsų vaikų gyvenimas taptų įdomesnis, turiningesnis, kupinas teigiamų įspūdžių ir apsuptas artimųjų meilės. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga apsaugoti vaikystę nuo nepritekliaus, smurto, skausmo ir nepriežiūros. Tad šiais metais Kaišiadorių lopšelio darželio “Spindulys” bendruomenė taip pat linksmai paminėjo šią dieną.

Šventė prasidėjo nuotaikinga mankšta, kurioje dalyvavo ir maži, ir dideli. Po mankštos vaikų laukė nuostabūs neįprasti pusryčiai - keptos dešrelės ant laužo, kurias godžiai vaikai valgė lauke. Po pusryčių prasidėjo netradicinė dienos veikla darželio kieme: piešėme ant ledo kūbelių, celofano, purškėme spalvotu vandeniu ant medžiagų, puošėme medžius medžiagomis, darėme antspaudus iš įvairių žolynų. Aktyviai padirbėjus, vaikų laukė siurprizai tai didieji muilo burbulai ir linksmieji batutai. Tiek šurmulio, vaikų klegesio ir geros nuotaikos labai laukėme. Esame laimingi, kad šią dieną kartu šventėme su Kaišiadorių rajono darželio mokyklos „Rugelis“ ugdytiniais.

Džiaugiamės mūsų nuostabiais vaikais, jų šypsenomis ir visų gera nuotaika.

Išsiskirstėme puikios nuotaikos, supratę, kad nėra brangesnio turto už vaikus ir jų laimingą vaikystę.

Darbo grupė:
Jurgita Jašauskienė