Kad neprailgtų laikas laukiant pavasario, nutarėme dalyvauti konkurse ,,Žalioji palangė Lietuvos 100-mečiui“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Konkurso tikslas – ugdyti jautrumą gamtos grožiui, bei norą ir gebėjimus pažinti aplinką, kurti idėjas, įtraukti ikimokyklinukus į praktinę veiklą.

Kartu su ,,Kiškučių“ gr. ugdytiniais, palangėje įkūrėme ,,Kiškučių daržą“. Darže vaikai pasodino pupeles, žirnius, svogūnus, pasėjo žolytę, gėles – gvazdikinius serenčius. Nekantriai laukė pirmųjų daigelių. Kasryt skuba apžiūrėti žaliosios palangės: ar netrūksta šviesos, šilumos, drėgmės. Viskas puikiai sudygo ir auga. Vaikai labai noriai, atsakingai, rūpestingai prižiūri ,,Kiškių daržą“, o jiems padeda trys vaikų draugai ,,kiškeliai“ .Iš ,,Kiškių daržo“ vaikai jau nusiskynė užaugintų svogūnų laiškų ir ragavo su sumuštiniais. Buvo labai skanu.

,,Kiškučių“gr.auklėtojos Roma Gerčienė ir Daiva Keturkienė