Apsisuko metų ratas ir norisi  padėkoti draugams, kaimynams, bendraminčiams už vieni kitų palaikymą, buvimą kartu, kad mokame pasidalinti ir pasidžiaugti vieni kitais.

Ta proga gruodžio  6 d. ,,Žuvyčių‘‘ grupės ugdytiniai vyko į adventinę popietę ,,Nupinsim advento vainiką‘‘ su socialiniais partneriais  Palomenės pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupe.

Žaidėme adventinius ratelius, dainavome dainas, deklamavome eilėraščius, pasikeitėme dovanėlėmis. Sužinojome, kad  svarbiausias Advento simbolis – vainikas, kurio centre yra keturios žvakės. Tai keturios savaitės iki Kalėdų: laukimo, ramybės, vilties ir džiaugsmo. Ugdytiniai turėjo galimybę patys savo rankomis papuošti vainiką.

Advento žvakių liepsnelė taip pripildė visų širdis gerumo ir meilės, kad nesinorėjo grįžti atgal.

Džiaugiamės ir dėkojame jau ne pirmus metus bendradarbiaudami su socialiniais partneriais.

Meninio ugdymo mokytoja Jurga Jašauskienė
Grupės mokytojos Lina Jakštienė, Laima Bušeikaitė