Ruduo – gamtos dailininkas -  toks nepakartojamas ir be galo įvairus, žemę puošiantis nuostabiausių spalvų palete, trapių ir pažeidžiamų voratinklių šilku, ore paskleidžiantis tylų nukritusių lapų šnabždesį.

Metų laikai keičiasi niekieno neatsiklausę. Kiekvienas jų savaip įdomus, savaip mielas. Nejučia nuo medžių krenta paskutiniai rudens lapai. Rudenėlis tuoj tuoj iškeliaus, palikdamas nuostabius spalvotus prisiminimus.

Lapkričio 15d. ,,Kiškučių“grupės ugdytiniai pakvietė tėvelius, senelius, seses ir brolius į popietę ,,Lik sveikas, rudenėli!” Linksmai nusiteikę, daržovių karūnėlimis pasipuošę, ,,Rudenėlio“ vedini, vaikai žengė į salę parodyti, kiek daug jie išmoko per rudens mėnesius. Dainavo nuotaikingas daineles, kurias išmokė meninio ugdymo mokytoja Jurgita. Jomis pasakojo, kaip sėjo daržoves, jas laistė lietutis ir užaugo puikus derlius. Deklamavo eilėraščius apie daržoves, rudenėlį. Suvaidino pasaką ,,Ropė“. Šventėje vaikų laukė siurprizas: voverytė atnešė po maišelį riešutėlių.

Popietė suteikė daug gerų, malonių ir džiugių emocijų ugdytiniams.

Roma Gerčienė
Daiva Keturkienė