Rimty Advento
Taip jauku....
Laikai gerumą širdyje,
Tarytum duoną rankoj.

Įsiklausyti į save ir išgirsti kitus adventiniu laikotarpiuį susibūrėme į  „Girinukų“ grupės adventinį vakarojimą ,,Šviesk, šviesk, ugnele šventa“. Tėveliams padovanojome spektaklį ,,Mergaitė su žibintu“, dainavome adventines dainas, drauge pasigaminome ir užsidegėme savo žvakeles, kurios spinduliavo  mūsų meile, dėmesingumu šalia esančiam, pakantumu, atlaidumu.

Kuriant šventinę nuotaiką, džiugino darželio galerijoje šviečiantys žibintai, kuriuos pagamino mūsų grupės tėveliai.

Gerumo galima pasisemti tik bendradarbiaujant vieniems su kitais. Ir tai  labai  pajutome, kai tėveliai mus pakvietė į ,,Tuku Tuku“ studiją, kur mūsų laukė puikus edukacinis užsiėmimas ,,Meduolių puošyba“, bei susitikimas su nuotaikingu Kalėdų Seneliu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė A. Kaminskienė